İnstagram'da Nasıl Fenomen Olunur

Yazar: TTMedya

İnstagram ‘da fenomen olmak çok zor ve gerçekten çok emek gerektiren bir şeydir ama emeklerinizin sonunda fenomen olmak size çok fazla şey kazandıracaktır. Fenomen olmak size para, prestij, tanınırlık, bilinirlik ve saygı kazandıracaktır. Peki nasıl fenomen olabiliriz? Fenomen olmak için neler yapmalıyız? Gibi kafanızda bir çok soru oluşmuş olabilir. Hadi gelin bu sorularınızı cevaplandıralım.

İnstagram’da nasıl fenomen olunur?

Fenomen olabilmek için çok fazla takipçiniz olması gerek. Az takipçiye sahip biri hiçbir şekilde fenomen olamaz. Peki yüksek takipçilere nasıl ulaşabiliriz? İlk öncelikle yapacağınız şeyi belirleyin. İnsanlara sizi takip etmeleri için bir sebep sunmalısınız. Sebep sunduktan sonra tabii ki de samimiyet geliyor. Bildiğiniz gibi artık insanlar samimi görmediği insanları takip bile etmiyor, samimi olun.

Fenomen olmak için ne yapmalıyız?

Takipçi sayınızı ve içeriklerinizi genişletmeniz lazım. Takip sayınız ne kadar çok olursa olsun içeriklerinizi sabit tutarsanız olduğunuz yerde sayarsınız. İçeriklerinizi genişleterek kitlenizi ilk gün ki gibi aktif tutabilirsiniz.

Fenomenlik bana ne kazandıracak?

Fenomenlik size yeni bir gelir kaynağı oluşturacak. Küçük bir gelir kaynağı değil, büyük bir gelir kaynağı. Büyük ihtimalle fenomen olunca asıl işinizi bırakacaksınız. Fenomenlik size saygı ve prestij kazandıracaktır. Kaliteli mekanlara davet edileceksiniz, bekli de sadece bir story karşılığında sizden hesap ödemenizi istemeyecekler. Bunun gibi birçok avantaj sahibi olacaksınız.

Bu yazımızda fenomen olmak hakkında bazı merak edilen soruları cevapladık. Sizde söylediklerimizi uygulayarak uzun yoldan fenomen olmaya çalışabilirsiniz. Eğer aynı gün içinde fenomen olmak istiyorsanız istediğiniz herhangi bir instagram hizmetimizi satın alabilirsiniz. TTMedya ile artık herkes fenomen olabilir.