Youtube Beğeni Satın Al

Youtube’de içerik üreten kanallarda, izleyenlerin anlık reaksiyonlarına da yer vermek için kendini geliştirmiştir. Geliştirilen canlı yayın ve canlı yorum özelliği, videoyu izlerken ya da izledikten sonra dislike ve like verebilme gibi özellikler bulunur. Geliştirilen bu özellikler ile kanal sahipleri, videolarının izleyiciler tarafından beğenilip beğenilmediğini kolaylıkla görebilir. İzleyicilerin geri bildirim verme noktasında anonim olabilmeleri de yine Youtube tarafından sağlanan bir özelliktir. Youtube beğeni satın alındığında da gerçek hesaplar üzerinden işlem yapılır. TT Medya olarak müşterilerimize kapsamlı beğeni paketleri sunuyoruz. Paketlerimizin en önemli özelliklerinden biri de etkileşim sayısının arttırılmasıdır.

Youtube Beğenisi Neden Önemli?

Youtube beğeni sayısı özellikle Youtube’den gelir elde edenler için oldukça önemli. Youtube’den gelir elde edenlerin izlenme, beğeni, yorum ve abone sayıları etkileşim oranını gösterir. Etkileşim oranı yüksek olan hesaplarda ise sponsorlu içerik ve reklamlar üzerinden kar elde etme olasılıkları artış gösterir. Youtube beğenisi, videonun öne çıkmasını da sağlar. Etkileşimi fazla olan videolar, keşfet ve öneriler bölümünde videoyu izlememiş olan kullanıcılara önerilir. Youtube beğeni sayısı bir kanalın abonesini arttırmak için de önemli bir veridir. Beğeni sayısı yüksek olan videolar, diğer kullanıcılara daha kolay ulaşır.

Youtube Beğeni Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Youtube beğeni sayısı, videoların altında yer alır. İzlenme, beğeni, abone ve yorum sayıları profilden öğrenilebilir. Eğer istatistiksel veri isteniyor ise ayarlar bölümünden tüm akış görülebilir. Abonelerin yaş, cinsiyet ve ülke bazlı oranlarına da ayarlardan ulaşmak mümkün. Youtube beğeni satın alındığında da istatistiklerde görülecek ki TT Medya olarak sunduğumuz tüm hesaplar gerçek Türk hesaplarıdır. Gerçek Youtube beğenisi almak için internet sitemizde yer alan paketleri inceleyebilirsiniz.

Youtube Beğenisi Nasıl Artırılır?

Youtube beğeni sayısını arttırmak isteyen içerik üreticilerinin kullanabileceği birçok yöntem bulunur. Beğeni sayısı sadece yeni açılan kanallar için satın alınmaz. Abonesi yüksek olan kanallarda bazı zamanlarda sayılar düşebilir. Bu durumda açığı kapatmak ve kaybı önlemek için beğeni satın alma seçenekleri değerlendirilir. Abone sayısını arttırmak için abone, izlenme, beğeni ve yorum siparişlerini internet sitemiz aracılığı ile hızlıca verebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Beğeni Paketleri Nedir?

Youtube beğenisi satın almak isteyen müşterilerimize birçok paket sunuyoruz. Bütün bu paketler satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde müşterilerin Youtube hesabına aktarılıyor. TT Medya olarak sunduğumuz Youtube beğeni paketlerinin içeriği beğeni sayısına göre birbirinden ayrılır. Youtube beğeni paketlerimiz şunlardır:

  • 100 beğeni sayısı
  • 500 beğeni sayısı
  • 1.000 beğeni sayısı
  • 2.500 beğeni sayısı
  • 5.000 beğeni sayısı
  • 10.000 beğeni sayısı
  • 20.000 beğeni sayısı
  • 40.000 beğeni sayısı

Paketlerimizin beğeni sayısına bağlı olarak fiyatlandırma yapıyoruz. Bütçenize en uygun paketi, internet sitemizden kolayca seçebilirsiniz.

Youtube Beğeni Satın Alırken Şifre Verilir Mi?

TT Medya olarak müşterilerimize sunduğumuz 8 farklı paket bulunuyor. Bu beğeni paketlerinin özellikleri ise sadece sayı olarak farklılık gösteriyor. TT Medya olarak sunduğumuz Youtube beğeni satın al paketlerimizde güvenli yönetim bulunur. Güvenli yönetim ise hesap giriş bilgilerinin alınmadığı sistemdir. Youtube beğeni paketlerimiz ayrıca güvenli ödeme yöntemi de içerir. 3D güvenlik seçeneği ile kolay ödeme yapılır ve müşterilerimize gerçek hesapların beğenisi sunulur.

Youtube Beğeni Paketi Ücretleri

Youtube beğeni satın alacak olan müşterilerimize farklı fiyatlar sunulur. Paket içeriğine ve beğeni sayısına göre her paket farklı fiyatlandırılmıştır. Fiyatlar konusunda bilgi almak için internet sitemizden paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.