Twitter Video İndirme

Yazar: TTMedya

Twitter'da karşımıza çıkan birçok eğlenceli, komik veya ilgi çekici videoları Android cihazımıza, İos cihazımıza veya bilgisayarımıza indirmek isteyebiliriz. Fakat Twitter kendisi özellik olarak bunu eklememiştir. Peki Twitter Video İndirme nasıl yapılır?

Twitter Video İndirme Pc

Öncelikle İndirmek istediğiniz videonun URL'sini kopyalayın. Daha sonra https://www.savetweetvid.com/tr adresine girip 'Twitter URL'sini girin' yazılı yere URL'yi yapıştırın. Ardından sağındaki 'İndir' butonuna tıklayın. Size 3 farklı seçenek sunacaktır. Siz aralarında hangi çözünürlükte indirmek istediğinizi seçin ve 'İndir' butonuna basın. Karşınıza videoyu oynatacaktır. Videonun sağ alındaki 3 nokta (.)'nın üstüne tıklayın ve 'İndir' Yazısı üzerine basın. Ve indirme işlemi başlamıştır. İndirme işlemi bittikten dilediğiniz gibi izleyebilirisiniz.

Twitter Video İndirme Android

İlk önce Twitter'da gördüğünüz bir videoyu indirmek için https://play.google.com/store/apps/details?id=tweeter.gif.twittervideodownloader&hl=en linkine tıklayarak uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra Twitter'a giriş yapın. Daha sonra indirmek istediğiniz videonun sağ alındaki 3 nokta (.)'ya tıklayın. Bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın. Kopyaladıktan sonra uygulama girin. Zaten uygulamaya girdikten sonra uygulama otomatik olarak kopyaladığınız bağlantıyı yapıştıracaktır. Ardından sağ alt kısımda bulunan aşağı yönlü ok tuşuna tıklayınız. Uygulama dosyalarınıza erişim isteyecektir. İzin vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde indirme işlemini başlatamazsınız. İzin verdikten sonra size 3 farklı kalite seçeneği sunacaktır. Siz indirmek istediğiniz kalitenin üzerine tıklayınız. İndirme işlemi başlamıştır. Daha sonra videoya 'Galeri'den ulaşabileceksiniz.

Twitter Video İndirme İos

Eğer bir İos cihaz kullanıyorsanız Readdle uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra Twitter'a giriş yapın. İndirmek istediğiniz videonun altındaki paylaş butonuna basın. 'Tweet ile paylaş' yazılı seçeneğe dokunun. Daha sonra 'Bağlantıyı kopyala' seçeneğine tıklayın. Ardından indirmiş olduğunuz Readdle uygulamsına girin. Entegre tarayıcıyı açmak için sağ altta bulunan sıkıştır simgesini tıklayın. https://twdown.net/ ardından bu siteye giriş yapıp, kopyalamış olduğunuz URL'yi yapıştırın. Siz hangi kalitede indirmek istiyorsanız onun üzerine tıklayın. İndirme işlemi başlayacaktır. Daha sonra videoya 'Fotoğraflar'dan ulaşabiliceksiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için İnstagram video indirme işlemini anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi bize iletişim sayfasından sorabilirsiniz. TTMedya herkese iyi günler diler.