İnstagram Video İndirme

Yazar: TTMedya

İnstagram Video İndirme

İnstagram'da gördüğümüz komik, eğlenceli, yararlı, ilginç ve hoşumuza giden bir çok gönderiyi telefonumuza ve ya bilgisayarımıza indirmek isteyebiliriz. İnstagram henüz özellik olarak böyle bir özellik getirmemiş bulunmakta. Bunu farklı web siteleri ve uygulamalar ile yapabilirsiniz. Peki İnstagram video indirme nasıl yapılır?

İnstagram Video İndirme Pc

Intagram'ı dizüstü veya masaüstü bilgisayarından kullanan bir sürü insan var. Bilgisayar üzerinden kullanan kullanıcılar gördükleri videoları bilgisayarına indirmek isteyebilir. Program kullanmadan bir web sitesi üzerinden videoları indirebilirsiniz. Bu web sitelerinden biri ise https://www.dredown.com/ 'dır. Bu siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İnstagram logosu üstüne tıklayın. Daha sonra indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp siteye yapıştırın. Enter tuşuna basın. Bir kaç saniye bekledikten sonra karşınıza çıkan yeşil renkli "mp4" yazılı kutucuğa tıklayın. İndirme işlemi başlamıştır. İnternet hızınıza göre 1-40 saniye içinde inecektir.

İnstagram Video İndirme Android

Android telefon kullanan milyonlarca insan var. Android telefon kullanan kullanıcılar İnstagram'da gezinirken gördüğü videoları indirmek isteyebilirler. Android telefon kullanan kullanıcılar için ise, Google Play Store'dan uygulama ile yapmaları gerekmektedir.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.videodownloaderforinstagram&hl=en_GB bu link üzerinden veya Google Play Store'a girip "video downloader for instagram" yazarak uygulamaya erişebilirsiniz. Uygulamayı indirin. Daha sonra İnstagram'a girip indirmek istediğiniz posta girin. Sağ üstte bulunan 3 nokta"." üst üste olan yere tıklayın. "Bağlantıyı kopyala" yazılı seçeneğe tıklayın. İndirdiğimiz uygulamaya girin. Girdikten sonra üst taraftaki yere kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırınız. Zaten uygulama otomatik bir şekilde indirecektir.

İnstagram Video İndirme İos

İos işletim sistemine sahip telefon kullanan İnstagram kullanıcıları gördükleri videoları indirmek isteyebilirler. İlk olarak App Store üzerinden Document adlı uygulamayı indiriyorsunuz. İnstagram'dan indirmek istediğiniz videonun sağ üstte bulunun 3 nokta(.) yan yana olan saçeneğe basıp, Bağlantı adresini kopyalayın. Uygulamaya girin. Uygulama üzerinden https://tr.savefrom.net adresine girin. Kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. İndir seçeneğine basın.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için İnstagram video indirme işlemini anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi bize iletişim sayfasından sorabilirsiniz. TTMedya herkese iyi günler diler.