İnstagram Sayfa İsmi Bulma

Yazar: TTMedya

Bir isim bulmak dünya üzerinde ki en zor şeylerden biri olabilir. Markamızın ismi çok önemlidir, hem akılda kalıcı olması gerekmekte, hem de kulağa hoş gelmesi gerekmekte. Tabii bunlar bazı önemli kurallardan bir kaçı sadece. Markamızın, yani sayfamızın ismini özenle seçmeliyiz, eğer çok büyük noktalara gelirsek herkes bizi bu ismimizle tanıyacak. Hadi gelin nasıl isim bulabileceğinizi anlatalım.

İnstagram Sayfa İsmi Bulma

Örnek olarak başka sayfalardan esinlenebilirsiniz. Bir motivasyon sayfası kuracaksanız diğer motivasyon sayfalarının isimlerine bakarak esinlenebilirsiniz ama dikkat edin direkt olarak kopyalamayın bu size ömür boyu o sayfanın kopyası olarak gözüktürecek. Bir diğer taktik ise sayfanız ile alakalı konuları bir kağıda yazın. Örnek olarak bir mizah sayfasıysanız mizah, eğlence, komik tarzı kelimeleri yazın ardından iki kelimeyi birleştirerek yeni bir isim oluşturmaya çalışın. Bu şekilde değişik bir isim bulabilirsiniz. İsimleri sadece Türkçe değil İngilizcede yazabilirsiniz.

Bu taktikler sayesinde İnstagram sayfanız için yaratıcı isimler üretebilirsiniz. Unutmayın isminiz kullanıcı ile aranızda ki ilk bağlantıdır. Eğer kullanıcıyı isminiz ile etkileyebilirseniz gerisinin geleceğinden emin olabilirsiniz.