İnstagram Nasıl Arkadaş Etiketlenir

Yazar: TTMedya

İnstagram sosyal medya platformunu milyarlarca insan tarafından aktif bir şekilde kullanmaktadır. En popüler ve aktif kullanılan sosyal medya platformlarının başında yer almaktadır. İnstagram artık öyle bir hal aldı ki uzun yıllardır yüzünü görmediğimiz arkadaşlarımızla İnstagram sayesinde görüşebiliyoruz. İlkokul arkadaşlarınızı bile İnstagram üzerinden bulma şansınız var. Arkadaşınız ile bir fotoğraf çekildiniz ve bunu İnstagram profilinizde paylaşmak istediniz. Fotoğrafta ki arkadaşınızı fotoğrafa etiketlemek istiyorsunuz ama bunun nasıl yapıldığını bilmiyor musunuz? Merak etmeyin, bu işlem gerçekten çok basit ve aşırı kolay bir işlemdir. Hadi gelin İnstagram nasıl arkadaş etiketlenir konusunu detaylı bir şekilde anlatmaya başlayalım.

İnstagram Nasıl Arkadaş Etiketlenir

İnstagram’da fotoğrafa veya videoya istediğiniz bir kişiyi etiketlemek çok kolay ve basittir. Fotoğraf paylaşma ekranında bulunan “Kişileri Etiketle” butonuna basın ardından etiketlemek istediğiniz kişinin İnstagram kullanıcı adını yazın ve etiketleyin. Tebrikler artık fotoğrafınıza istediğiniz bir kişiyi etiketlemiş oldunuz. Başka insanlar fotoğrafınıza bir kere tıklayarak fotoğrafta kimin olduğunu öğrenebilir ve bir tık ile etiketlediğiniz kişinin profiline gidebilir. Ek olarak etiketlediğiniz kişiye de uyarı gidecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için İnstagram nasıl arkadaş etiketlenir konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı iletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. TTMedya herkese iyi günler diler.