İnstagram IGTV Ücretli Mi

İnstagram IGTV uygulaması, Instagram’ın ürettiği bağımsız bir video platformudur. Instagram’da bildiğiniz üzere maksimum 1 dakikalık videolar yükleyebiliyoruz, IGTV uygulamasında ise bu limit 15 dakikadır. IGTV, içerik üreticileri için çok daha kullanışlı ve rahat bir platformdur. İnstagram IGTV platformu yurt dışında çok aktif bir şekilde kullanılıyor olsa da ne yazık ki aynı aktifliği bizim ülkemizde yakalayamamış durumda. Türkiye’de ki IGTV içerik üreticileri çoğunlukla içeriklerini Youtube üzerinden alıyor. Youtube’da ki videoları derliyorlar veya birebir paylaşıyorlar. IGTV için özel olarak içerik üreten kullanıcı sayısı ne yazık ki yok denilecek kadar azdır. IGTV platformu bu kadar az kullanıldığı için insanların akıllarında bazı sorular oluşabiliyor. Bu sorulardan bir tanesi ise “İnstagram IGTV ücretli mi?” sorusudur. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için bu sorunun cevabını detaylı bir şekilde vereceğiz. Hadi başlayalım!

İnstagram IGTV Ücretli Mi

İnstagram’a ait olan IGTV tamamen ücretsiz bir platformdur. Yani aynı İnstagram gibi video yükleyebilir, video izleyebilir, videoları beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Ücretsiz kanal bile oluşturabilirsiniz. İnstagram IGTV dediğimiz gibi tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

IGTV Android İndirmek İçin Tıklayın

IGTV Iphone İndirmek İçin Tıklayın

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “İnstagram IGTV Ücretli Mi” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı iletişim sayfasından bizlere sorabilirsiniz. TTMedya herkese bol etkileşimli günler diler!