IGTV İzleme Geçmişi Silme

IGTV İzleme Geçmişi Silme

IGTV, adından ve özellikle renklerinden de anlaşılacağı üzere İnstagram’a ait bir video izleme uygulamasıdır. Hem uygulama olarak hem de İnstagram üzerinde mevcuttur. Yurt dışında aktif bir şekilde kullanılıyor olsa da ülkemizde ne yazık ki aktif olarak kullanılmıyor. Yani IGTV için içerik üreten kişi sayısı yok denilecek kadar azdır. IGTV’nin içeriği çoğunlukla Youtube’da bulunan videolar oluyor. Sizde IGTV kanalı açıp içerik üretebilirsiniz. Birçok İnstagram sayfası sadece IGTV kullanmaktadır. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için IGTV izleme geçmişi silme işlemini detaylı bir şekilde anlatacağız. IGTV izleme geçmişi gerçekten birçok insan tarafından yanlış bilinen bir konudur, biz sizlere en doğru bilgileri vereceğiz. Hadi başlayalım!

IGTV İzleme Geçmişi Silme

IGTV izlenmeleri herhangi bir yerde kayıt edilmez. Yani bir IGTV videosu izlediğinizde “geçmiş” tarzı bir bölüme kayıt edilmez. IGTV’de ne yazık ki böyle bir özellik yoktur. Son izlediğiniz videolar kayıt edilmediği için geçmiş tarzı bir özellik yoktur. Bu nedenden ötürü de IGTV geçmişi silme dediğimiz fiili ne yazık ki gerçekleştiremeyiz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için IGTV izleme geçmişi silme işlemini detaylı ve doğru bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı iletişim sayfasından bizlere sorabilirsiniz. TTMedya herkese bol etkileşimli günler diler!